Partnerzy

Więcej niż LEK

Medyczny Portal Edukacyjny wspierający efektywną naukę i pomagający młodym medykom we wspólnym i świadomym budowaniu kompetencji. Organizowane przez „Więcej niż LEK” Kurs do LEK i Kurs do LDEK pomogły przygotować się do egzaminów końcowych już ponad 16 tys. osób!

Zespół „Więcej niż LEK” jest silnie zaangażowany w rozwój projektu Twój Dyżur. Nie tylko wspierają nas marketingowo i technologicznie, ale konsultują edukacyjnie nasze pomysły.

STRONA WIĘCEJ NIŻ LEK

Bethink

Misją Bethink jest pomoc w efektywnym zarządzaniu własnym kapitałem intelektualnym. Edukując, Bethink pomaga uwolnić się od narzuconych koncepcji oraz uczyć się efektywnie. 

Głównym polem działania projektu jest tworzenie i rozwijanie metodyki nauczania oraz projektowanie doświadczeń edukacyjnych. Niezależnie, czy mowa o platformie e-learningowej, drukowanych podręcznikach, albumach czy kursach – wszystkie one powstają wedle metodyki pięciu filarów efektywnej nauki.

Zapraszamy na bethink.space, gdzie prowadzimy bloga oraz uczymy jak uczyć się efektywnie!

STRONA BETHINK

Prawa Lekarza

Doktor Radosław Tymiński od lat zajmuje się tematyką praw lekarzy oraz obrony lekarzy w sprawach sądowych. W praktyce jest tak, że na każdych 10-ciu jego klientów, 1 jest naprawdę winny, reszta zaś została pozwana dlatego, że nie umiała zabezpieczyć się przed niesłusznymi roszczeniami swoich dotychczasowych pacjentów. W ramach współpracy z projektem „Twój Dyżur” doktor Tymiński edukuje młodych medyków z zakresu prawa medycznego.

FANPAGE PRAWA LEKARZA