Pomoc – często zadawane pytania

To zależy od Ciebie. 🙂 Samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz rozpocząć naukę – po opłaceniu zamówienia otrzymasz dostęp do kursu na 6 miesięcy (185 dni).

Dzięki możliwości ustawienia indywidualnego planu kursu możesz zacząć naukę, kiedy tego potrzebujesz. Możesz także dostosować tempo do swoich potrzeb i innych zobowiązań.

W razie potrzeby masz możliwość przedłużenia dostępu na okres 1/6/12 miesięcy w atrakcyjnej cenie.

Zakup kursu daje dostęp do wirtualnego pokoju nauki, na którym odbywa się kurs. Pozwala to na realizację lekcji, rozwiązywanie pytań otwartych oraz zamkniętych, prowadzenie dyskusji oraz tworzenia kolekcji ulubionych slajdów i pytań zamkniętych.

Dostęp do portalu przy pierwszym zakupie kursu trwa 6 miesięcy (185 dni) od momentu opłacenia zamówienia. Zapisy otwarte są przez cały rok, także naukę można rozpocząć w każdej chwili.

Od samego początku Twój Dyżur jest tworzony we współpracy z zespołem Więcej niż LEK, który zapewnia nam wsparcie od strony edukacyjnej, technologicznej i marketingowej. Dlatego też dostęp do Kursu Twój Pierwszy Dyżur można uzyskać zarówno przez Medyczny Portal Edukacyjny Więcej niż LEK, jak i oficjalną stronę inicjatywy Twój Dyżur. Sama nauka odbywa się bezpośrednio na Portalu Więcej niż LEK, w którym Zespół Twojego Dyżuru jest jednym z wydawców.

Nie, na kursie nie ma limitu miejsc.

Zapisując się na kurs po raz pierwszy, możesz skorzystać z licznych zniżek na pierwszy zakup kursu. Co więcej, jeśli posiadasz voucher zniżkowy Więcej niż LEK, możesz go wykorzystać, uzyskując zniżkę.

Jeżeli masz za sobą któryś z kursów prowadzonych przez Więcej niż LEK, możesz skorzystać z 10% zniżki na Kurs Twój Pierwszy Dyżur, która przysługuje wszystkim osobom, które ukończyły kiedykolwiek jeden z kursów Więcej niż LEK.

Jeśli chcesz zapisać się na kurs ze znajomymi, skorzystajcie ze zniżek grupowych:

Study Group – 10% dla grup 5-50 osób

Study Year – 15% dla grup 51-500 osób

Study Uni – 20% dla grup powyżej 500 osób.

Promocje nie dotyczą opłaty za miesięczne przedłużenie dostępu do kursu.

Szczegóły dot. zniżek znajdziesz w zakładce Promocje.

W trosce o przyszłe edycje kursów zniżki nie łączą się.

Kiedy kończy się dostęp do kursu, tracisz możliwość aktywnego korzystania z konta. Jednak wszystkie Twoje ustawienia, kolekcje i postępy zostają niezmienione, a dostęp możesz aktywować w każdej chwili, wykupując przedłużenie dostępu do kursu.

Możesz przedłużać dostęp do kursu, kiedy tylko chcesz, nawet po dłuższej przerwie. Oferujemy trzy warianty przedłużenia dostępu: na 1, 6 lub 12 miesięcy. Dłuższy okres przedłużenia dostępu to niższa cena za miesiąc. Po przedłużeniu zachowujesz wszystkie statystyki, notatki i postępy wypracowane na kursie.

Chcesz mieć pewność, że Twoje postępowanie kliniczne jest prawidłowe?

Kurs Twój Pierwszy Dyżur to najlepszy sposób na zweryfikowanie diagnostycznych nawyków, poszerzenie wiedzy klinicznej i naukę rozumowania lekarskiego.